MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtölj 13956370
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: fåtölj karmstol karmstolar slitage stol stolar
-
5147 Clubfåtöljer
Chesterfield modell, klädd i brunt skinn. Bredd: 9..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
6 maj kl 20:10
-
5394 Emmafåtöljer
ett par, 1890-tal
Auktionen avslutas
nästa vecka
6 maj kl 20:15
-
4169 Fåtölj
+ pall, Ekornes, skinn
Auktionen avslutas
nästa vecka
6 maj kl 18:03
-
4328 Fåtölj
Nyrokoko, på trissor
Auktionen avslutas
nästa vecka
6 maj kl 18:42
-
5122 Fåtöljer
Ett par
Auktionen avslutas
nästa vecka
6 maj kl 19:03
-
6002 Fåtöljer
ett par, JINDRICH HALABALA, tillskriven. Tjeckien,..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
6 maj kl 20:30
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: fåtölj karmstol karmstolar slitage stol stolar
-
5147 Clubfåtöljer
Chesterfield modell, klädd i brunt skinn. Bredd: 9..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
6 maj kl 20:10 -
5394 Emmafåtöljer
ett par, 1890-tal
Auktionen avslutas
nästa vecka
6 maj kl 20:15 -
4169 Fåtölj
+ pall, Ekornes, skinn
Auktionen avslutas
nästa vecka
6 maj kl 18:03
-
4328 Fåtölj
Nyrokoko, på trissor
Auktionen avslutas
nästa vecka
6 maj kl 18:42 -
5122 Fåtöljer
Ett par
Auktionen avslutas
nästa vecka
6 maj kl 19:03 -
6002 Fåtöljer
ett par, JINDRICH HALABALA, tillskriven. Tjeckien,..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
6 maj kl 20:30